Tiché podlahy

Většinu laminátových plovoucích podlah značky MEISTER je možné dodat s integrovaným protihlukovým kašírováním, jehož smyslem je co nejefektivnější snížení hladiny hluku v místnosti samotné (prostorový hluk) i v místnostech nalézajících se pod ní (kročejový hluk). Těžká elestická podložka SILENCE je vyrobena z hodnotné minerální směsi PUR, která optimálně snižuje hodnoty zvuku. Je dosaženo pevného a celoplošného spojení podlahy s podkladem, což opět významně přispívá k zamezení tvorby hluku. V neposlední řadě má na snížení hlučnosti podlah vliv i extrémní tvarová stabilita našich laminátových dílců. Čím je totiž lamela tlustší a těžší, tím tlumeněji a tišeji se po ní chodí. Tiché laminátové podlahy MEISTER s integrovanou protihlukovou podložkou SILENCE tak významně přispívají k nerušené a příjemné atmosféře bydlení.

 
Co je to podložka SILENCE?

Protihluková podložka SILENCE je integrovaná, tedy po celém povrchu spodní strany dílce podlahy nanesená, minerální směs PUR.
K nanesení PUR směsi dochází již v průběhu výrobního procesu, čímž je zajištěno dokonalé slícování podložky s lamelou. Těžký a elastický materiál působí nejen protihlukově, ale zároveň zajišťuje i optimální plošné položení. Výsledný produkt pak vyniká výraznou redukcí kročejového a prostorového hluku. Tato patentová technologie je základem všech současných integrovaných protihlukových řešení společnosti MeisterWerke Schulte GmbH.

 

Silence MEISTER

 

<< zpět na úvodní stránku <<